TRUMP: BİZDEN BAŞKA BİRİNİN KAZANABİLECEĞİNİ SANMIYORUM

TRUMP: BİZDEN BAŞKA BİRİNİN KAZANABİLECEĞİNİ SANMIYORUM

Mart 2, 2021 07:38
TRUMP: BİZDEN BAŞKA BİRİNİN KAZANABİLECEĞİNİ SANMIYORUM
0

BEĞENDİM

Donald Trump, yaptığı açıklamada 2024 başkanlık seçimlerinde aday olursa kendisi dışında kazanabilecek birinin olmadığını ifade ederek “Böyle bir şey olacağını hayal edemiyorum. Eğer yapılan işteki performansa bakarsanız bizden başka birinin kazanabileceğini sanmıyorum.” ifadelerini kullandı.

Eski ABD Başkanı Donald Trump, gelecek seçimlerle alakalı açıklama yapmayı sürdürüyor.

Trump, Newsmax kanalına verdiği mülakatta, 2024 başkanlık seçimlerine ilişkin görüşlerini paylaştı.

“BÖYLE BİR ŞEY OLACAĞINI HAYAL EDEMİYORUM”

Başkanlık seçimlerine girip girmemeye henüz karar vermediğini belirten Trump, Cumhuriyetçi Parti içinde bir rakibinin kazanma ihtimalini, “Böyle bir şey olacağını hayal edemiyorum. Eğer yapılan işteki performansa bakarsanız bizden başka birinin kazanabileceğini sanmıyorum.” şeklinde değerlendirdi.

Trump, başkanlığı döneminde Cumhuriyetçi Parti için çok önemli işler yaptığını savunarak, bu performansının Cumhuriyetçiler nezdinde çok değerli görüldüğünü ifade etti.

KESİN KARAR VERMEDİ

Amerika’yı çok sevdiğini ve ülkesi için doğru olan şey yapacağını belirten Trump, Cumhuriyetçi seçmen tabanındaki enerji ve motivasyonun uzun zamandır olmadığı kadar yüksek olduğunu dile getirdi.

Pazar günü Florida’da yapılan 2021 Muhafazakar Siyasi Eylem Konferansına katılan Trump, 2024 başkanlık seçimlerine yeşil ışık yakmış ancak henüz kesin karar vermediğini belirtmişti.

Kaynak: ensonhaber

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.