SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK| ASLI TÜRKEL: THETAHEALING NEDİR ?

SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK| ASLI TÜRKEL: THETAHEALING NEDİR ?

Kasım 9, 2020 07:51
SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK| ASLI TÜRKEL: THETAHEALING NEDİR ?
0

BEĞENDİM

https://youtu.be/Odxmc08iHV0

Business Channel Tv’de yayınlanan SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK programına ASLI TÜRKEL konuk oldu.

Sizlerin ilgisini çekebilecek mistik bir yayınla daha sizlerleyiz ! Aslı Türkel, kariyerinden söz ettikten sonra, thetahealing, bilinçaltı, çekim yasası ve daha birçok konuda değerli bilgilerini keyifli sohbetiyle bizlere aktardı.

Thetahealing nedir, tanıştıktan sonra nasıl etkileri olur bu konu ile alakalı sorularınız merak ettikleriniz varsa bu programı seyretmelisiniz.

Bilinçaltında olumsuz kayıtları nasıl yok edildiğini anlatan Aslı Türkel, bilinmeyen kayıtlara ulaşmanın ve bilmediğimiz boyutları öğrenmenin öneminin üzerinde durarak, bilinçaltı kayıtlarının nasıl oluştuğunu anlatmaktadır.

Korku frekansının düşük olmasının önemini vurgulayarak, ”korktuğum başıma geldi” cümlesinin buradan geldiğini, olumlamalar ile değiştirilmesini söyleyerek, bir şeyin 40 kere söylenerek başımıza geldiği gerçeği ile oldurmamız gereken şeylerin olumluya yönlendirilmesi gerektiğinin üzerinde durdu.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.