RAHMİ KOÇ’UN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

RAHMİ KOÇ’UN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Ekim 17, 2020 06:54
RAHMİ KOÇ’UN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI
0

BEĞENDİM

Gelen bilgiye göre, Koç Holding A.Ş. Şeref Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Rahmi Koç’un yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı. 90 yaşında olan Koç, şu anda Amerikan Hastanesi’nde tedavi altında.

Rahmi Koç, her yıl Bodrum Divan Palmira’da verdiği geleneksel yaz davetini pandemi döneminde de gerçekleştirmeyi ihmal etmedi. Davete katılacak tüm misafirlerden Koç Holding‘e ait Amerikan Hastanesi’nde Covid-19 testi yaptırmaları istenmişti.

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre, Rahmi Koç‘un test yaptırmayanı da davete almadığı basına yansımıştı.

RAHMİ KOÇ KİMDİR ?

Rahmi M. Koç, 1930 yılında Koç Holding’in kurucusu ve sahibi Vehbi Koç ve Sadberk Koç’un dört çocuğundan ikincisi olarak (Semahat Arsel-1928, Rahmi Koç-1930, Sevgi Gönül-1938, Suna Kıraç-1941) dünyaya geldi.

Rahmi Koç, ilköğretim eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra İstanbul’da Robert Kolej’e başladı. Buradan mezun olduktan sonra yüksek öğrenim görmek için ABD’ye giden Rahmi Koç, Johns Hopkins Üniversitesi’nde Endüstriyel Sevk ve İdare Bölümü’nde okudu.

Kaynak: hürriyet

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.