METEOROLOJİ’DEN UYARI GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK BEKLENİYOR

METEOROLOJİ’DEN UYARI GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK BEKLENİYOR

Ekim 14, 2020 07:34
METEOROLOJİ’DEN UYARI GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK BEKLENİYOR
0

BEĞENDİM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; Bugün, Ege, Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, İskenderun Körfezi ile bazı illerde sağanak ve gök gürültülü sağanak beklendiği uyarısı yapıldı. Ülkenin belirli kesimleri için de az bulutlu ve açık geçmesi tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmeye göre, bugün ülkenin kuzey, iç ve batı kesimlerinde havanın parçalı ve yer yer çok  bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

Ege, Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, İskenderun Körfezi ile  Çanakkale, Sakarya, Bilecik, Antalya, Burdur, Eskişehir, Ordu çevreleri ve  Çankırı’nın kuzey ilçelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak öngörülüyor. Diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

Yağış alan yerlerde sıcaklıkların 2-4 derece azalacağı, diğer yerlerde  önemli bir değişiklik olmayacağı ve mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği  tahmin ediliyor.

Kaynak: milliyet

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.