MAKİNE MÜHENDİSİ VE TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI ALPAY BELLİSAN İLE SÖYLEŞİ!
  • BUGUN GAZETESİ
  • yaşam
  • MAKİNE MÜHENDİSİ VE TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI ALPAY BELLİSAN İLE SÖYLEŞİ!

MAKİNE MÜHENDİSİ VE TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI ALPAY BELLİSAN İLE SÖYLEŞİ!

Nisan 24, 2024 12:38
MAKİNE MÜHENDİSİ VE TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI ALPAY BELLİSAN İLE SÖYLEŞİ!
0

BEĞENDİM

Makine mühendisi ve tedarik zinciri uzmanı Alpay Bellisan, son söyleşisinde kariyerinden ve sektördeki deneyimlerinden bahsetti. İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Bellisan, kariyerine satın alma mühendisi olarak başladıktan sonra tedarik zinciri ve lojistik direktörlüğü gibi önemli pozisyonlarda görev aldı.

Söyleşide, Bellisan Rusya’da çalıştığı deneyimlerinden, teknolojinin ileri seviyede olduğu dönemlerden ve kızıyla birlikte geçirdiği unutulmaz deneyimlerden de bahsetti. Bellisan, tedarik zinciri yönetimi konusundaki uzmanlığını özellikle rafineri ve petrokimya sektöründe kullanmaktadır.

Bellisan’ın söyleşide vurguladığı önemli noktalardan biri de sürekli öğrenme ve bilgi paylaşımının değeri oldu. Gelecekte gençlerin kariyerlerine katkıda bulunmayı hedefleyen Bellisan, yaşadığı deneyimlerden ve edindiği bilgilerden genç nesillere aktarmak istediğini belirtti.

Bu samimi söyleşi, mühendislik ve tedarik zinciri yönetimi alanında kariyer yapmak isteyenler için değerli bir kaynak olmuştur.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.