İSTANBUL’DA TRAFİK KİLİTLENDİ

İSTANBUL’DA TRAFİK KİLİTLENDİ

Mart 11, 2021 08:37
İSTANBUL’DA TRAFİK KİLİTLENDİ
0

BEĞENDİM

İstanbul’da sabah saatleri itibariyle başlayan yağmur, kentin büyük bir kısmında trafiğin kilitlenmesine neden oldu. Trafik yoğunluğu saat 09.00 itibariyle yüzde 74 iken saat 10.50’de yüzde 60 oldu.

İstnbul’da sabah saatlerinde başlayan yağmur trafiği de etkiledi. Bir çok noktada trafik felç oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin trafik yoğunluk haritasına göre saat 09.00 sıralarında yoğunluk yüzde 74’e ulaştı. Saat 10.15 itibarıyla yoğunluk yüzde 60 oldu.Yağışlı havanın da etkisiyle TEM otoyolu ve D-100 kara yolunun belli kesimlerinde yoğunluk artıyor.

Avrupa Yakası’nda D-100 kara yolunun belli kesimlerinde trafik akışında yoğunluk oluşuyor. Haramidere mevkisinde trafik Avcılar istikametinde ilerlerken, yan yolda hafif trafik yoğunluğu yaşanıyor. Büyükçekmece yönünde ise yine D-100 kara yolunda trafik ilerlerken, yan yolda trafik yoğunluğu görülüyor.

Anadolu Yakası’nda TEM otoyolu ve D-100 kara yolunda trafik yoğunluğu yaşanıyor. TEM otoyolunda Ataşehir’de başlayan yoğunluk Avrupa yönüne doğru Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne kadar sürerken, D-100 kara yolunda ise Maltepe’de Avrupa yönünde başlayan trafik, Göztepe’ye kadar devam ediyor.

Kaynak: hürriyet

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.