ESKİ ULUSAL GÜVENLİK DANIŞMANI FLYNN’DAN TRUMP AÇIKLAMASI

ESKİ ULUSAL GÜVENLİK DANIŞMANI FLYNN’DAN TRUMP AÇIKLAMASI

Aralık 16, 2020 09:07
ESKİ ULUSAL GÜVENLİK DANIŞMANI FLYNN’DAN TRUMP AÇIKLAMASI
0

BEĞENDİM

Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn, Donald Trump’a ilişkin yaptığı açıklamada, Başkan Trump’ın 20 Ocak’tan sonra Beyaz Saray’da olacağını belirterek,  “Her şeyden önce, Başkan’ın sahip olduğu pek çok yol var. Gelecek başkanın kim olacağını 1’den 10’a kadar puanlamamı isterseniz 10 puanla Donald Trump derim.” ifadelerini kullandı.

Beyaz Saray eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn, Başkan Donald Trump’ın 20 Ocak’tan sonra Beyaz Saray’da olacağına inandığını söyledi.

Fox News’e açıklamalarda bulunan Flynn, Trump’ın ekibinin açtığı davalara atıfta bulunarak, Trump’ın halihazırda ikinci dönem için birçok yolu olduğunu belirtti.

“10 PUANLA TRUMP DERİM”

Ancak Joe Biden’ın başkanlığı Seçiciler Kurulu’nda 232’ye karşı 306 oyla tescil edildi. Trump’ın yasal girişimleri henüz bir başarıya ulaşmadı.

Flynn, “Her şeyden önce, Başkan’ın sahip olduğu pek çok yol var. Gelecek başkanın kim olacağını 1’den 10’a kadar puanlamamı isterseniz 10 puanla Donald Trump derim.” şeklinde konuştu.

“MAHKEMELER, BAŞKANIN KİM OLACAĞINA KARAR VERMİYOR”

Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı, daha önce yaptığı açıklamada, “Mahkemeler, ABD’nin bir sonraki başkanının kim olacağına karar vermiyor. Biz, halk belirliyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: ensonhaber

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.