DEVLET ADAMLARINDAN PEŞ PEŞE KADINLAR GÜNÜ MESAJI

DEVLET ADAMLARINDAN PEŞ PEŞE KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Mart 8, 2021 07:30
DEVLET ADAMLARINDAN PEŞ PEŞE KADINLAR GÜNÜ MESAJI
0

BEĞENDİM

İçişleri Bakanı, Hazine Ve Maliye Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü, İletişim Başkanı ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, 8 Mart Kadınlar Günü için sosyal medya hesaplarında bulundukları paylaşım dikkatleri çekti.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesaplarından 8 Mart Kadınlar Günü için mesaj paylaştı.

Bakan Koca’nın Kadınlar Günü için paylaştığı mesaj:

Kadınlar bizi bağışlasın. Fedakârlıkları bugüne dek hak ettiği karşılığı görmedi. Sevgiyle yeşerttikleri, aynı özenle korunmadı. Sözleri daha fazla etki etse, hayat daha iyi olabilirdi. Çünkü güçle merhamet, kadınlarda birbirinden ayrılmaz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’ın mesajı:

Tüm kadınların insan olarak onurlu ve hakkaniyetli muamele gördüğü bir dünya temennisiyle 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun. Şehit annelerimizin ellerinden öpüyorum. Kadına karşı şiddeti ortadan kaldırmak için hukuki ve toplumsal her alanda var gücümüzle çalışacağız.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun paylaştığı mesajı:

Hayatı birlikte paylaştığımız, dünyaya iyilik ve güzellik katan, alın terleri ve kalpleriyle, geleceğimizi, bugünümüzü ve yarınlarımızı inşa eden, hayatın her anında omuz omuza verdiğimiz tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

https://twitter.com/hashtag/8MartD%C3%BCnyaKad%C4%B1nlarG%C3%BCn%C3%BC?src=hashtag_click

Fahrettin Altun’dan Kadınlar Günü paylaşımı:

İletişim Başkanı Fahrettin Altun paylaşımında, “Kadın demek hayat demek, aşk demek. Kadın demek emek ve umut demek. Onur ve gurur demek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Lütfi Elvan’ın paylaştığı mesaj:

”Her zaman özverileri, fedakarlıkları ve başarıları ile ülkemizi, milletimizi ve bizleri yücelten, baştacımız annelerimiz, bacılarımız ve kızlarımızın, tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Kadına yönelik her türlü şiddeti kınıyor, kadına el kaldıranları lanetliyorum.”

Kaynak: hürriyet

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.