CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BUGÜN AÇIKLAMA YAPACAK

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BUGÜN AÇIKLAMA YAPACAK

Şubat 10, 2021 07:27
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BUGÜN AÇIKLAMA YAPACAK
0

BEĞENDİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz pazartesi günü yaptığı açıklamada, 10 Şubat 2021 tarihinde önemli açıklamalarda bulunacağını duyurdu. Erdoğan açıklamasında, “Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim”  ifadelerine yer verdi.

Millete sesleniş konuşmasında önemli açıklamalar yapacağını duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 Şubat Çarşamba günü program akışına göre kameraların karşısına geçecek. Peki, Cumhurbaşkanlığı programına göre Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak? İşte, o detaylar

“SİZLERE BİRÇOK GÜZELLİKLERİ TAKDİM EDECEĞİM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 10 Şubat 2021 Çarşamba günü gerçekleştireceği ve “Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim ‘ şeklinde ifade ettiği açıklama, merakla bekleniyor. 

Cumhurbaşkanlığı programında yer alan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan;

Saat 12.00’da AK Parti Grup Toplantısı’na katılacak. Bu toplantının ardından ise partisinin genel merkezinde AK Parti Balıkesir-Osmaniye-Tokat-Tunceli 7. Olağan İl Kongrelerine Canlı Bağlantı ile dahil olacak.

Açıklamaların hangi toplantıda yapılacağı henüz netlik kazanmadı.

Kaynak: hürriyet

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.