BEREN SAAT: ÇOK ZORLANDIĞIM ZAMANLAR OLDU

BEREN SAAT: ÇOK ZORLANDIĞIM ZAMANLAR OLDU

Kasım 24, 2020 07:39
BEREN SAAT: ÇOK ZORLANDIĞIM ZAMANLAR OLDU
0

BEĞENDİM

Ünlü oyuncu Beren Saat, Kosova’nın özel bir televizyon kanalına röportaj verdi. Röportajda Kenan Doğulu ile ilişkisine ilişkin yönetilen sorulara samimiyetle cevapladı. Beren Saat, “Ama bizim ilişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti. Şimdi ilişkimizin başka bir evresine geçtik.” diyerek Doğulu ile aşkını anlattı.

Saat rol aldığı dizilerle ününün Türkiye sınırlarını aşmasıyla ilgili “Çok zorlandığım zamanlar oldu. Ama gerçekten benim kadar yaptığınız işe aşıksanız, onun sonuçlarını yaşam biçimini kabul ediyorsunuz. Herkesin sizi bedensel kusursuzlukla değerlendiriyor olması çok bunaltıcı bir şey.

Ünlü olarak yaşadığımız her şeyi bütün dünya gençlerinin yaşadığını görüyoruz. Doğal olanı kabul etmek gerek” dedi. Saat, “Kenan Doğulu ile yaşamak nasıl bir duygu” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“İLİŞKİMİZİN BAŞKA BİR EVRESİNE GEÇTİK”

“Kendi sektörünün içinden biriyle birlikte olduğun zaman biraz daha her şey yorucu ve birbirini tekrar eden hayat hikayelerine dönüşüyor. Ama bizim ilişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti.

Şimdi ilişkimizin başka bir evresine geçtik. Benim yazdığım şarkılarla stüdyo çalışması yapmaya başladık. Kendi hikayelerimi anlatmaya başlayacağım yeni bir dönem benim için.”

Kaynak: hürriyet

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.