AK PARTİ İL KONGRESİNDE CUMHURBAŞKANI KONUŞTU

AK PARTİ İL KONGRESİNDE CUMHURBAŞKANI KONUŞTU

Şubat 25, 2021 16:01
AK PARTİ İL KONGRESİNDE CUMHURBAŞKANI KONUŞTU
0

BEĞENDİM

AK Parti İstanbul İl Kongresi’nde bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kanal İstanbul’u inadına yapacağız ve Kanal İstanbul ile İstanbul nasıl güzelleşecek, bunu da görecekler.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti İstanbul 7. olağan il kongresine katıldı. Kongrede birçok önemli mesaj veren Erdoğan AK Parti İstanbul İl Teşkilatı’nda yaşanan görev değişimiyle İstanbul’un yeniden kazanılacağını söyledi. İstanbul’a son 18 yılda yapılan yatırımlardan söz eden Erdoğan, yeni projelerin aksamadan süreceğini açıkladı Kanal İstanbul ile ilgili de konuşan Cumhurbaşkanı, projenin CHP’ye rağmen yapılacağını ifade etti.   Kanal İstanbul projesinde tüm teknik çalışmaların tamamlandığını sözlerine ekleyen Recep Tayyip Erdoğan, “Kanal İstanbul’la İstanbul nasıl güzelleşecek bunu da görecekler” .dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kanal İstanbul ile ilgili açıklamaları şu şekilde “Bu CHP’lilerden bu tür şeyleri hiç dinlediniz mi? Bunların kitabında hizmet var mı? Ekranları başında bizi izleyen milletimize sesleniyorum, biz bu millete hizmetkar olmaya geldik, efendi olmaya değil.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.